Muğla ilinde bölgenin ilk mermer fabrikası olarak başladığı serüvenin hedefi, keşfedilmemiş zengin mermer yataklarını Türk ve Dünya piyasasına kazandırarak, sektöründe sanayileşmenin öncüsü unvanını elde etmek olan Çobanlar Grup. Kuruluşundan kısa bir süre sonra kendi mermer ocaklarından çıkartmakta olduğu mermerleri tüm Dünya mermer piyasasında tanıtmaya başlamıştır.

Temelleri 1989 yılında atılan Çobanlar Grup,26 seneyi aşan bu onurlu yolculukta, sektöründe yeniliğin ve değişimin öncüsü olarak, Dünya’nın pek çok ülkesinde tanınan başarılı bir şirketler grubu halini almıştır.

İnsanlık tarihinden bugüne, güç ve ihtişamın simgesi görülen mermer kullanımı, estetik denilince de ilk akla gelen maden olarak büyük imparatorlukların inşasına temel olmuştur. Günümüzde farklı kalite ve hizmet anlayışı ile tarihe şeklini veren mermeri, modern teknoloji kullanarak, üretiminde öncülük eden Çobanlar Grup, her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırarak Dünya’nın her ülkesine hitap etmek ve hizmet vermek adına yaptığı yatırımlarla her zaman daha ilerisini hedeflemektedir.


Misyonumuz:

Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yer aldığımız her kulvarda duruşumuzu doğru şekilde ifade etmeye devam etmektir.Vizyonumuz:

Rekabetin önemli olduğu küresel pazarda sürekli değişim ve gelişime odaklanarak, sürdürülebilir başarı ile vazgeçilmez bir oyuncu olarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmektir.